slider

TO COŚ WIĘCEJ NIŻ KSIĄŻKA, TO
ENDORFINOWY GRANAT
.
OPOWIEŚĆ O BUDOWANIU ŻYCIA WEDŁUG WŁASNEGO PROJEKTU

ENDORFINOWY GRANAT

O KSIĄŻCE

Wypalony pracownik międzynarodowej instytucji finansowej rzuca dotychczasowe życie i wyrusza w rowerową podróż po Azji Południowo-Wschodniej. Plan jest prosty - odnaleźć zaginioną duszę, spotkać lepszego siebie i na nowo zdefiniować własne życie. To, czego doświadcza po drodze, służy mu jako materiał do formułowania życiowych prawd i sprawia, że łączy się ze swoją naturą.

MICHAŁ PIOTR PAWLIK

Trzydziestoparolatek, który kawał życia pracował dla korpo. W końcu uznał, że nie chce tak funkcjonować, i rozpoczął walkę o własne marzenia. Wierzy, że rodzimy się nie po to, by spłacić kredyt, a potem umrzeć. Kocha życie wypełnione pasją. Wyznawca i praktyk szeroko pojętego minimalizmu. Jego największą wartością jest życie w świecie zbudowanym według własnego projektu.

ENDORFINOWY

GRANAT

kupteraz_tlo
Image is not available

Czytając książkę wbudowujemy w siebie jej DNA. "Endorfinowy granat" nie jest tylko książką podróżniczą. To bunt, wolność i pasja życia. To daleka podróż, którą odbywasz z każdą stroną. To wzbogacenie się o nowe punkty widzenia i sposoby na szczęśliwe życie."

"(...)Rodzimy się z wyrokiem śmierci i każdy oddech przybliża nas do końca. Życie składa się z dwudziestu sześciu tysięcy dni, każdy z nich jest premierą, a powtórki nie będzie. Dotykajmy marzeń, ryzykujmy, śpiewajmy i tańczmy, nie bójmy się kochać. Gdy upadniemy - wstańmy jak najszybciej, uczmy się z porażek i świętujmy sukcesy, a gdy minie czas - odpuśćmy. Wtedy rozpłyniemy się jak zapach kwiatów na wietrze.

KSIĄŻKA W MEDIACH

PATRONI MEDIALNI

RECENZJE

SZCZEGÓŁY

TECHNICZNE

TWÓJ ENDORFINOWY GRANAT

 

Nie daj się wirusowi i już dzisiaj, razem z "Endorfinowym granatem"  zaplanuj wymarzoną podróż, którą odbędziesz, gdy epidemia się skończy. Ogłaszam bezprecedensową PROMOCJĘ! Poniżej kupisz swój "Endorfinowy granat" w promocyjnej cenie. Bon voyage 🙂

44,90 PLN 29,90 PLN

44,90 PLN 29,90 PLN

79,90 PLN  49,90 PLN

SPIS

TREŚCI

W poszukiwaniu utraconej duszy 1

2 Czego w życiu nie potrzebuję - MINIMALIZM

W Krainie Uśmiechu - TAJLANDIA 3

4 Endorfinowy granat - BIRMA

Wsłuchać się w wiatr - LAOS 5

6 Zgiełk, szum i zgrzyt - WIETNAM

Stojąc w cieniu drzewa - MALEZJA 7

8 Moja ścieżka

Lubię ten moment, gdy rozpoczyna się dzień. Jeszcze nie wiadomo, jakie niespodzianki dla nas szykuje, ale wiadomo, że będzie jedyny w swoim rodzaju i już nigdy się nie powtórzy, że tylko od nas zależy, co z nim zrobimy; czy będzie to dzień obfitujący w nowe doznania, ciekawe zdarzenia, być może trudności i wyzwania, czy kolejny spędzony na autopilocie, w znany sobie sposób, w wygodnej, ale w gruncie rzeczy nudnej strefie komfortu. A może coś pomiędzy

DARMOWY

FRAGMENT

AKTUALNOŚCI

Napisz do mnie


    Scroll to top